srd-trading.com

SRD
TRADING

Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność przedstawić naszą firmę

SRD TRADING Sp.z.o.o. jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem przedsiębiorstwa produkcyjnego AKVATON, jednego z wiodących producentów Ukrainy miedzianych i aluminiowych drutów emaliowanych, na terenie Polski i Unii Europejskiej. Podstawowym obszarem działalności firmy jest import i sprzedaż DRUTÓW NAWOJOWYCH do przezwajania i produkcji urządzeń elektrycznych. Również eksportujemy na Ukrainę walcówkę miedzianą czołowych europejskich producentów.

Dlatego Firma SRD TRADING została stworzona na terenie Polski (m. Warszawa) z myślą o potrzebach i wygodzie naszych Klientów, ponieważ zrozumieliśmy, że będzie to trudne dla naszych zagranicznych partnerów przejść przez procedurę odprawy celnej. Cenimy czas naszych klientów jako własny i dokładamy wszelkich starań aby zapewnić wszystkie potrzeby Klientów.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo Produkcyjne «AKVATON» produkuje swoje produkty na najnowocześniejszym sprzęcie — maszynach do emaliowania drutu austriackiej firmy «MAG», sprzęcie włoskiej firmy «Newtech» oraz sprzęcie angielskiej firmy «Rigway».

Wyroby naszej firmy wytwarzane są w warunkach funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością, który spełnia wymagania międzynarodowej normy jakości ISO 9001: 2008.

Nasze druty emaliowane, druty w izolacji z włókna szklanego, a także druty w izolacji papierowej i foliowej produkowane są zgodnie z wymaganiami międzynarodowych norm IEC 60317-3, 60317-13, 60317-25, 60317-27, 60317-33, 60317-51 oraz zgodnie z ukraińskimi standardami technicznymi (GOST, TU) oraz w pełni spełniają wszystkie wymagania dokumentacji regulacyjnej i technicznej.

Nasze druty wytwarzane są wyłącznie z najwyższej jakości surowców: walcówki miedzianej i aluminiowej klasy A oraz emalii elektroizolacyjnych firm IVA Essex (Francja).

Firma SRD TRADING gwarantuje, że produkty ze znakiem «AKVATON» spełniają wszystkie warunki norm międzynarodowych. Dla nas jakość i zadowoleni klienci są na pierwszym miejscu.

Прокрутить вверх